img

Outplacement

Outplacement je premyslený program a postup podpory pracovníkov, ktorým sa môžu zmierniť  následky pri prepúšťaní vo firme. Udomácnil sa už aj v mnohých našich firmách a tento program pomáha aj tým pracovníkom, ktorí vo firme ostávajú, tým že sa firma nezbavuje ľahostajne a bez pomoci ľudí, ktorí sa stali z rôznych dôvodov prebytoční.

Outplacement je program ktorý vám ponúkame, ak plánujete prepúšťať zamestnancov , ale zároveň sa chcete o nich nejako postarať, aby si ľahšie našli prácu v inom zameraní.

 

Ako prebieha Outplacement?

  • Cieľom programu je pripraviť prepúšťaných pracovníkov na aktívne hľadanie si práce a aj im pomôcť v uplatnení sa.
  • Realizujeme personálnu analýzu pracovných kompetencií s vypracovaním pracovného profilu pracovníka, aby sa mu uľahčila oblasť nového hľadania práce.
  • Program a poradenstvo so zameraním na vyrovnanie sa so stratou zamestnania, psychologická podpora  pre prepúšťaných, aby využili túto formu, aj keď jej spočiatku neveria.
  • Školenie so zameraním na prijímanie zmien v živote, zmenu myslenia,  na aktívne vyhľadávanie si práce, na podporu motivácie, sebapresadenie, prezentáciu, emočné vyladenie sa , príprava na pohovory a pod. Program školenia šijeme na mieru.
  • Individuálna ( osobná alebo telefonická) konzultácia s našimi konzultantmi ako diskrétna služba pre jednotlivcov
  • Zaradenie do našej personálnej databázy a realizácia pracovných ponúk pre nich

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.